Jakie są najlepsze szczoteczki jednopęczkowe? (ranking)

Jakie są najlepsze szczoteczki jednopęczkowe? (ranking)

Szczoteczka jednopęczkowa przydaje się do codziennej higieny jamy ustnej osób wymagających. Jeśli nie wystarcza Tobie codzienne szczotkowanie zębów i czujesz żeby odczuwalny komfort był pełen, potrzeba czegoś jeszcze, to znak, że warto sięgnąć po najlepsze szczoteczki jednopęczkowe.

Są one polecane perfekcjonistom, ale nie tylko. Szczoteczki tego typu przydadzą się również osobom, które są zmuszone dbać o zęby ze szczególną starannością – to przede wszystkim osoby, które noszą aparaty ortodontyczne i protezy. Szczoteczek tego rodzaju jest na rynku niestety bardzo niewiele. Niemniej warto się przyjrzeć tym, które mamy w zasięgu ręki i portfeli. Większość szczoteczek na rynku polskim pochodzi od firmy Curaprox.

RANKING: Najlepsze szczoteczki jednopęczkowe

1. Jordan Clinic Interbrush

NAJLEPSZY WYBÓR

Jordan Clinic Interbrush

Najlepsza szczoteczka jednopęczkowa

Szczoteczki jednopęczkowe idealnie nadają się do higieny jamy ustnej osób, które noszą aparaty ortodontyczne. Dlaczego? Mając założony aparat ortodontyczny, trzeba w szczególny sposób dbać o zęby. Między drutami aparatu gromadzi się jedzenie, które, nieuprzątnięte odpowiednio starannie z użyciem szczoteczki i pasty, psuje się, co prowadzi do powstawania ubytków i próchnicy. A kto lubi chodzić często do dentysty? Pacjenci ortodonty to jednak nie jedyna grupa osób, którym przydadzą się szczoteczki jednopęczkowe. Ludzie, którzy mają założone implanty i noszą protezy, również będą potrzebowali szczoteczki Jordan Interbrush Clinic. Używając jej, można wyczyścić zęby przy samej linii dziąseł. Jest to szczoteczka, którą producenci polecają szczególnie do tego typu zastosowań.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

2. Dentaid Vitis Monotip

Wspaniały wybór

Dentaid Vitis Monotip

Szczoteczka jednopęczkowa przeznaczona jest w szczególności dla właścicieli protez. Została zaprojektowana specjalnie po to, by z jej pomocą możliwe było dokładne czyszczenie uchwytów belki dla protez. Dzięki używaniu szczoteczki można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, co jest szczególnie potrzebne osobom, które mają założone stałe aparaty ortodontyczne. Szczoteczka jednopęczkowa Dentaid Vitis Monotip jest polecana szczególnie osobom, u których wyrzynają się trzonowce. Szczoteczka to stanowi produkt standardowy. Jeśli chodzi o cenę, można z całą pewnością powiedzieć, że jest ona dopasowana do jakości produktu.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

3. Curaprox CS 708 Implant Ortho

Dobry wybór

Curaprox CS 708 Implant Ortho

Szczoteczka wyposażona w miękkie o gęste włókno specjalistyczne CUREN. Czy jest to najlepsza szczoteczka jednopęczkowa dostępna na rynku? Pewnym jest, że może powalczyć o to zaszczytne miano. To szczoteczka specjalistyczna, przeznaczona do czyszczenia implantów i aparatów ortodontycznych. Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju włosia, stosowanie szczotki nie jest problematyczne nawet dla pacjentów, których dziąsła są niezwykle wrażliwe.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

4. Curaprox CS 1006

TOP4

Curaprox CS 1006

Szczoteczkę Curaprox 1006 cechuje wyjątkowo miękkie włosie. Zaletą produktu jest więc wyjątkowa delikatność oddziaływania na zęby i dziąsła. Jest to szczególnie potrzebne osobom, które posiadają wrażliwe lub chore dziąsła. Dzięki szczoteczce można gruntownie wyczyścić trudno dostępne miejsce w jamie ustnej, które potrzebują naszej szczególnej uwagi. Włosie szczoteczki długości 6 mm idealnie wyczyści zęby osób, które noszą aparaty ortodontyczne. Szczoteczka posiada zaokrąglony kształt. Sprawia to, że czyszczenie przebiega bez problemów i jest wyjątkowo efektywne.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

5. TePe Compact Tuft

TOP5

TePe Compact Tuft

Szczoteczka w ciemnoniebieskim kolorze. Od pozostałych na rynku odróżnia ją kształt. Jest prosta, podczas gdy inne szczoteczki tego typu posiadają zagięte rękojeści. Jest to produkt standardowy, który wyróżnia szczególna estetyka.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!