Jaka jest najlepsza pasta dla palaczy? (ranking)

Jaka jest najlepsza pasta dla palaczy? (ranking)

Palenie papierosów może powodować wiele problemów z zębami, takich jak przebarwienia, złamania i choroby dziąseł. Dlatego wiele osób szuka najlepszych past do zębów dla palaczy, które pomogą w redukcji tych problemów. Wybór odpowiedniej pasty może być trudny, dlatego przygotowaliśmy ranking najlepszych past dla palaczy, które pomogą zachować zdrowie jamy ustnej i zapewnić świeży oddech.

Jaką pastę wybrać?

Nawyk mycia zębów nie jest niestety jedynym nawykiem dla wielu z nas. Niewątpliwie jednym z najbardziej popularnych nałogów jest oczywiście palenie papierosów. Ma on niestety wiele negatywnych skutków dla naszego zdrowia i organizmu, a jednym z nich jest wpływ na nasz uśmiech. Jest to kwestia, która wielu z palaczy spędza sen z powiek. Codziennie bowiem rozmawiamy z innymi ludźmi i uśmiechamy się do nich. W takich sytuacjach widoczne są nasze zęby, które w przypadku palaczy mogą nie być w idealnym stanie. Palenie papierosów powoduje m.in. przebarwienia na zębach, które są widoczne gołym okiem. Może to powodować dyskomfort, dlatego w takich przypadkach przyda się pasta dla palaczy. Warto stosować specjalistyczną pastę, gdyż ma ona inne właściwości niż te standardowe pasty nieprzeznaczone typowo dla palaczy.

Najlepsza pasta do zębów dla palaczy

Wielu z nas zapewne widziało w reklamach, czy na sklepowych półkach ogrom przeróżnych past do zębów. Dlatego pojawia się pytanie, jaka jest najlepsza pasta dla palaczy? Warto przy wyborze zwrócić uwagę na kilka ważnych dla nas właściwości i znaleźć wśród past tą, która najbardziej będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Wiadomo, że jeśli chodzi o pasty do zębów dla palaczy kluczowa będzie moc usuwania przebarwień, ale oprócz tego zwróćmy uwagę na inne właściwości takie jak np. ochrona dziąseł, odbudowa szkliwa, czy odświeżenie oddechu. Wiele osób ma również swoje indywidualne preferencje odnośnie smaku pasty. Pasta dla palących papierosy musi jednak przede wszystkim wybielić zęby oraz ograniczyć przebarwienia powodowane przez nikotynę i inne substancje zawarte w papierosach.

W dobie wszechobecnej cyfryzacji, najlepsze pasty dla palaczy możemy znaleźć nie tylko w drogeriach i aptekach, ale również w Internecie. A co najważniejsze – mamy możliwość porównać ceny i właściwości. Dla wielu z nas mogą być przydatne również opinie innych klientów, którzy już stosowali pasty dla palaczy. To z pewnością może okazać się pomocne przy wyborze i spowoduje, że skuteczna pasta dla palaczy zagości podczas naszej codziennej higieny jamy ustnej.

RANKING: Najlepsze pasty dla palaczy

1. White Glo Smokers Formula

NAJLEPSZY WYBÓR

White Glo Smokers Formula

Najlepsza pasta dla palących papierosy

Pasta White Glo Formula jest pierwszą pozycją rankingu past dla palaczy. Doskonale usuwa osad nazębny spowodowany paleniem, a tym samym przebarwienia. Oprócz tego oczyszcza całą jamę ustną, a to ważne z punktu widzenia palących papierosy. Dym bowiem zanieczyszcza całą jamę ustną, o czym należy pamiętać podczas mycia zębów. Pasta chroni przed powstawaniem żółtych przebarwień, wizualnie nasz uśmiech staje się bielszy, a dodatkowo oddech jest wyraźnie odświeżony. Dodatkowym atutem oprócz skutecznych właściwości, pozytywnych opinii oraz relatywnie niskiej ceny, jest gratisowa szczoteczka do zębów dołączona do pasty. Pojemność tubki z pastą również jest nieco większa od tych standardowych - ma aż 100 ml, dzięki czemu pasta wystarczy nam na dłużej.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

2. Vitaprodukt Biała Perła

Wspaniały wybór

Vitaprodukt Biała Perła

Kolejną pozycją w rankingu jest skuteczna pasta dla palaczy Biała Perła. Pasta ta już od pierwszego użycia usuwa powstałe od dymu papierosowego przebarwienia i jest przy tym łagodna dla szkliwa. Regularnie stosowana pozwala nie tylko na przywrócenie białego uśmiechu, ale również na jego zachowanie dla dłużej. Pasta ta jest często stosowana przed ważnymi wydarzeniami w celu szybkiego wybielenia zębów. Skuteczność w tym zakresie potwierdzają pozytywne opinie o paście. Dodatkowo ma ona właściwości bakteriobójcze, co zapewni nie tylko zdrowie zębów i dziąseł, ale również świeży oddech.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

3. Clinomyn Fresh Mint

Dobry wybór

Clinomyn Fresh Mint

Jeśli szukamy czegoś tańszego to ta propozycja w rankingu past dla palaczy będzie dla nas strzałem w dziesiątkę. Pasta Clynomyn poprzez usuwanie osadu nazębnego przywraca naszym zębom blask i je wybiela. Zawarte w niej substancje aktywne nie tylko wpływają na kolor zębów, ale również chronią szkliwo i zapobiegają ubytkom. Dodatkowo posiada właściwości, które niwelują działanie kwasów zawartych nie tylko w papierosach, ale też napojach i żywności. Jest to idealna pasta do codziennego stosowania nie tylko przez palaczy, ale również przez smakoszy kawy i herbaty. A jak wiadomo te używki mogą w równym stopniu do papierosy powodować przebarwienia zębów.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!