Jaka jest najlepsza mokra karma dla psa? (ranking)

Jaka jest najlepsza mokra karma dla psa? (ranking)

Prawidłowo zbilansowana dieta psa to jeden z czynników, od którego zależy prawidłowy rozwój i zdrowie pupila. Wśród produktów oferowanych przez wiodące marki znajdziemy również karmy mokre. Charakteryzują się one inną konsystencją i składem, jednak założenie ich stosowania jest podobne jak w przypadku tradycyjnych pokarmów dla czworonogów.

Jak wybrać najlepszą karmę mokrą dla psa?

Mokre karmy mają zdecydowanie większą ilość wody zawartej we właściwym w produkcie. Decyduje to o innej konsystencji pokarmu i wpływa również na wzrost zainteresowania posiłkiem u pupili. Duże znaczenie w wyborze produktu wysokiej jakości ma również zawartość mięsa, która powinna wynosić ponad 60 procent całościowej masy karmy. Zaletą jest również obecność w składzie kompleksu kilku lub kilkunastu witamin, dzięki którym organizm czworonoga otrzyma wszelką niezbędną suplementację w jednym pokarmie. Oto ranking mokrych karm dla psa, dzięki któremu wybór idealnego produktu będzie zdecydowanie łatwiejszy!

RANKING: Najlepsza karma mokra dla psa

1. Canibaq Classic Jagnięcina

NAJLEPSZY WYBÓR

Canibaq Classic Jagnięcina

Najlepsza mokra karma dla psów

Na miejscu pierwszym naszego rankingu znalazła się karma Canibaq Lamb. Produkt ten wyróżnia się nie tylko estetyczną puszką ale też składem, który gwarantuje zbilansowaną dietę u każdego czworonoga.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Wilgotność pokarmu wynosi ponad 80 procent, co wpływa również na jego walory smakowe. Mieszanka różnych rodzajów mięs jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych omega, witamin z grupy D i E oraz białka. Dominująca w składzie jagnięcina z pewnością stanie się przysmakiem każdego pupila. Dużą zaletą produktu jest również aspekt finansowy, ponieważ Canibaq Lamb charakteryzuje się jednym z najlepszych stosunków jakości produktu do ceny. Nie zawsze bowiem karmy dla psów, które charakteryzują się dużym zróżnicowaniem składników, są równie chętnie wybierane przez czworonogów. Produkt ten to zdecydowanie najlepsza mokra karma dla psa, jaka jest dostępna obecnie na rynku.

2. RINTI Pur konina

Wspaniały wybór

RINTI Pur konina

Mokra karma dla psów Rinti Pur z koniną to propozycja idealna dla pupili, których charakteryzują dość specyficzne wymagania smakowe.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Ze względu na alergie pokarmowe i nietolerancje niektórych składników klasycznych pokarmów mokrych, niektóre czworonogi mogą świadomie odrzucać spożywanie wyszczególnionych rodzajów karm. Produkt od firmy Rinti zawiera szereg wyselekcjonowanych białek i kompleksów tłuszczowych, które stymulują trawienie nawet najbardziej delikatnych układów pokarmowych. Najlepsza karma mokra dla psa to taki rodzaj pokarmu, który jest przyjmowany nawet przez najbardziej wybrednych pupili. Brak soi, zbóż i sztucznych barwników umożliwia wyeliminowanie z diety produktów, które są w diecie czworonogów niepotrzebne. Zamiast tych elementów w Rinti Pur zawiera witaminę D3 i E oraz cynk i niezbędne minerały. Skład tej karmy jest zdecydowanie najbardziej zbliżony do naturalnego pokarmu zwierząt - suplementacja poszczególnych elementów odbywa się poprzez ich skuteczne wchłanianie z układu pokarmowego.

3. Carnilove Duck&Pheasant

Dobry wybór

Carnilove Duck&Pheasant

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie, warto zastanowić się jaka mokra karma dla psa będzie najlepsza w konkretnym przypadku. Niektóre z czworonogów wykazują duże upodobanie w konkretnych rodzajach mięsa.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Dla pupili, którzy zasmakowali w kaczce i bażancie, propozycja od Carnilove będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Spośród propozycji dostępnych na rynku to właśnie ten produkt charakteryzuje się najlepszym składem i zbilansowaniem składników odżywczych. Żurawina i borówka wzmacniają układ odpornościowy, natomiast olej z łososia jest źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych. Carnilove Adult Duck & Pheasant nie zawiera zbóż, a dodatek ekstraktu z chrząstki wpływa na prawidłowe działanie układu ruchu czworonoga.

4. Dolina Noteci Premium Jagnięcina

TOP4

Dolina Noteci Premium Jagnięcina

Na czwartym miejscu naszego zestawienia znalazła się Dolina Noteci Premium z jagnięciną. W jej składzie można znaleźć niezbędne kwasy omega, które są jednymi z niewielu związków niemożliwych do wytworzenia przez organizm czworonoga.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Z tego powodu odpowiednia podaż produktu pozwala zaspokoić naturalne potrzeby psa każdej rasy pod tym względem. Dobra mokra karma dla psa nie powinna zawierać glutenu oraz syntetycznych barwników. Oba wymogi są spełnione przez produkt od „Doliny Noteci”, dlatego „Jagnięcina Premium” jest jedną z najlepszych propozycji na rynku pokarmów dla psów.

5. John Dog Wołowina z Borówkami Berry Line

TOP5

John Dog Wołowina z Borówkami Berry Line

Mokra karma dla psa od marki John Dog w 96 procentach składa się z mięsa i jego podrobów. Głównym źródłem białka i magnezu jest w tym przypadku wołowina, która zawiera większość makro i mikroelementów potrzebnych do utrzymania pełnego zdrowia czworonoga.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Seria „Berry Line” dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych z grupy omega, co jest niezbędne w przypadku każdego pupila. W przeciwieństwie do innych produktów na rynku John Dog Wołowina z Borówkami nie zawiera konserwantów i elementów zbożowych, które są częstym wypełniaczem niezbilansowanych pokarmów dla czworonogów. Najlepsze mokre karmy dla psa wspomagają działanie większości układów i narządów - podobnie jest w przypadku „Berry Line”, która dzięki obecności omułka zielonowargowego wzmacnia połączenia stawowe. Dodatek w postaci borówek ma natomiast funkcje głównego przeciwutleniacza.

6. Brit Mono Protein Turkey&Sweet Potato

TOP6

Brit Mono Protein Turkey&Sweet Potato

Brit Mono Protein to karma, której skład opiera się w głównej mierze na indyczym mięsie i słodkich ziemniakach. Elementy te wpływają w sposób pozytywny na układ pokarmowy czworonogów, przez co są chętnie wykorzystywane przez najbardziej znanych producentów.

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY!

Obecne w składzie cynk, żelazo i witamina D3 regulują funkcjonowanie serca, wątroby i stawów czworonogów. Dzięki jednemu posiłkowi pupile mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, a wymogi smakowe nawet najbardziej wybrednych kudłatych przyjaciół zostają spełnione. Brit Mono Protein Turkey&Sweet Potato to zdecydowanie najlepszy wybór dla psów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z różnymi rodzajami mięsa. Podroby i mięso z indyka charakteryzują się bowiem największą delikatnością pod względem składu i oddziaływania na żołądek innych zwierząt.